Festiwal biegów już za nami

6 kwietnia 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Biegu Ucznia" w ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Rzeszowie.

Czytaj dalej...

IV Międzyszkolny Rajd Rowerowy

25 września 2012r. reprezentanci naszej szkoły z klasy 5a i 5d pod opieką wychowawców: Marii Seredyńskiej i Agaty Stopy wzięli udział w IV Międzyszkolnym Rajdzie Rowerowym na Lisią Górę pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Czytaj dalej...

Rowerzyści zdobyli komputer dla szkoły

Rok szkolny cykliści rozpoczęli bardzo aktywnie. 7 września 2012r. 60 osób z naszej szkoły wzięło udział w wyścigu rowerowym „Skandia Maraton Lang Team".

Czytaj dalej...
 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account