Festiwal biegów już za nami
Czytany: 2216
razy
6 kwietnia 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Biegu Ucznia" w ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Rzeszowie.
IV Międzyszkolny Rajd Rowerowy
Czytany: 2477
razy
25 września 2012r. reprezentanci naszej szkoły z klasy 5a i 5d pod opieką wychowawców: Marii Seredyńskiej i Agaty Stopy wzięli udział w IV Międzyszkolnym Rajdzie Rowerowym na Lisią Górę pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Rowerzyści zdobyli komputer dla szkoły
Czytany: 2368
razy
Rok szkolny cykliści rozpoczęli bardzo aktywnie. 7 września 2012r. 60 osób z naszej szkoły wzięło udział w wyścigu rowerowym „Skandia Maraton Lang Team".