Sezon na bieganie

7 października 2014r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowało 12 chłopców i 12 dziewcząt. Zawody rozgrywane były w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Zawodnicy z kl. 4 pokonywali dystans 500m, natomiast uczniowie klas 5 i 6 - 1000m. Najlepszy wynik i kwalifikacje do wojewódzkich zawodów uzyskała Julia Rokosz z kl. 4c zdobywając 3. miejsce.

Czytaj dalej...

Lekkoatletyczne finały

Warunkiem uczestnictwa w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej jest zwycięstwo na poziomie miejskim. Dokonała tego Julia Kowal z kl.6d i spotkała się na zawodach z najlepszymi lekkoatletami z Podkarpacia. 30 września rywalizowała na stadionie Resovii z 25 dziewczętami w skoku wzwyż i zdobyła 6. miejsce. Pokonała poprzeczkę na wysokości 1,25 cm. Gratulujemy!
Opiekun - pani Agata Stopa

Czytaj dalej...

Pierwsze sportowe sukcesy w nowym roku szkolnym

18 września na stadionie Resovii odbyły się w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Dziewcząt i Chłopców ze szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało czternaście dziewcząt i piętnastu chłopców. Dyscypliną koronną reprezentantów SP-3 okazał się skok wzwyż.

Czytaj dalej...

Tegoroczny sezon biegowy rozpoczęty

W sobotę 6 września 2014r. nasi uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w XXV Nocnym Biegu Solidarności.

Czytaj dalej...
 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account