Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w akcji „Cała Polska Biega", która ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasza „Trójkę" reprezentowało trzydzieścioro dzieci oraz nauczycielki wychowania fizycznego, panie: D. Kuszarecka, i A. Stopa. Pomimo upałów, wspólnie pokonaliśmy dystans 2 km. wzdłuż Wisłoka. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i wodę mineralną. Niektórzy zawodnicy mieli więcej szczęścia i otrzymali dodatkowe nagrody w wyniku losowania, a byli to: Adrian Walczak, Julia Magoń, Tymoteusz Dominiczak oraz Dobrochna Kania.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przybycie z dziećmi w niedzielny poranek na imprezę biegową.