Baw się z nami

3 czerwca 2014r. dziesięcioro trzecioklasistów z naszej szkoły stanęło w szranki z rówieśnikami z innych rzeszowskich szkół.

Odbył się wówczas sportowy konkurs pod nazwą „Baw się z nami", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu w Rzeszowie. Dzieci rywalizowały w strzałach na bramkę, skokach w workach i biegu z przejściem przez szarfę. Po wyczerpującej rywalizacji nasza szkoła zajęła 1 miejsce pokonując wszystkie rzeszowskie drużyny i zakwalifikowała się do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 10 czerwca w Grodzisku Dolnym po zaciętej sportowej walce nie udało się jednak awansować do wojewódzkich finałów.
Skład drużyny:

  1.  Aleksandra Flis kl.3d
  2. Julia Kwoka kl.3c
  3. Kamila Matynia kl.3d
  4. Karolina Kornak kl.3d
  5. Zuzanna Stokłosa kl.3c
  6. Dobrochna Kujawska kl. 3b
  1. Dawid Czarnik kl. 3b
  2. Maksymilian Cyburt kl. 3c
  3. Hubert Hadała kl.3b
  4. Michał Kaczmarek kl.3d
  5. Eryk Pytel kl.2d

Opiekunami zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego: A. Stopa i A. Flis

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account