Odbył się wówczas sportowy konkurs pod nazwą „Baw się z nami", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu w Rzeszowie. Dzieci rywalizowały w strzałach na bramkę, skokach w workach i biegu z przejściem przez szarfę. Po wyczerpującej rywalizacji nasza szkoła zajęła 1 miejsce pokonując wszystkie rzeszowskie drużyny i zakwalifikowała się do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 10 czerwca w Grodzisku Dolnym po zaciętej sportowej walce nie udało się jednak awansować do wojewódzkich finałów.
Skład drużyny:
|
|
Opiekunami zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego: A. Stopa i A. Flis