Orlikomania

Miesiące kwiecień i maj upłynęły pod znakiem turniejów na rzeszowskich „orlikach". Miejski Ośrodek Sportu w Rzeszowie organizował eliminacje do rozgrywek piłki koszykowej, piłki ręcznej oraz siatkowej. Dziewczęta z naszej szkoły brały udział w Szczypiorniaku i zajęły 3. miejsce, nie awansując wyżej.

W Basketmanii wzięli udział również chłopcy. Niestety, ani dziewczynki, ani chłopcy nie zakwalifikowali się do następnego etapu turnieju. Odbyła się również Volleymania. W tym turnieju startowały drużyny mieszane: trzech chłopców i trzy dziewczynki. Walka była zacięta, ponieważ startowało aż szesnaście drużyn. Większość zawodniczek biorących udział w wyżej wymienionych turniejach to uczennice kl. 6d.
Pomimo że tym razem nie odnieśliśmy znaczących sukcesów, uczniowie z naszej szkoły zawsze chętnie biorą udział w rozgrywkach sportowych, traktując każde zawody jako próbę konfrontacji z innymi szkołami i dobrą zabawę.
Uczestnicy Szczypiorniaka, Basketmanii i Volleymanii otrzymali pamiątkowe dyplomy, koszulki oraz piłkę.
Opiekunami zawodników byli; pani A. Stopa i pan S. Filipowski.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account