Organizatorem była Podkarpacka Akademia Piłki Siatkowej. Klasy piąte grały „dwójkami", natomiast czwarte - „jedynkami". Najlepszy wynik - 4. miejsce uzyskały Kinga Socha i Viktoria Rawdanowicz z klasy 5a. W turnieju wystartowały również: Gabriela Niedziałek, Natalia Chmaj - kl. 5b, Aleksandr Hałasz, Julia Magoń - kl. 5a. Jedyną startującą z kl. czwartych była Kinga Materna z 4d. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchar.
Opiekunem zawodniczek była pani Agata Stopa.
W sobotę 10 maja 2014 r. dziewczęta z naszej szkoły brały udział w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej.
Czytany 3394
razy
Galeria
View the embedded image gallery online at:
https://sp3.nexim3.net/w-szkole/sport/imprezy-sportowe/item/91-lubimy-siatkowke#sigProIdc80263a7f2
https://sp3.nexim3.net/w-szkole/sport/imprezy-sportowe/item/91-lubimy-siatkowke#sigProIdc80263a7f2