Lubimy siatkówkę

W sobotę 10 maja 2014 r. dziewczęta z naszej szkoły brały udział w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej.

Organizatorem była Podkarpacka Akademia Piłki Siatkowej. Klasy piąte grały „dwójkami", natomiast czwarte - „jedynkami". Najlepszy wynik - 4. miejsce uzyskały Kinga Socha i Viktoria Rawdanowicz z klasy 5a. W turnieju wystartowały również: Gabriela Niedziałek, Natalia Chmaj - kl. 5b, Aleksandr Hałasz, Julia Magoń - kl. 5a. Jedyną startującą z kl. czwartych była Kinga Materna z 4d. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchar.
Opiekunem zawodniczek była pani Agata Stopa.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Więcej w tej kategorii: Orlikomania »
 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account